Tipobet'e Git! Romabet'e Git!

Matbet Üyelik İptali

Matbet sitesini hesap açtıktan sonra kullanacaksınız. Hesap açmadan kullanmanız gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Açtığınız hesapları kullanma konusunda ya da hesap açma konusunda inisiyatif elbette sizdedir. Ayrıca Matbet üyelik iptali konusunda da her türlü inisiyatif siz de bulunmaktadır. Elbette bunun yanında, site tarafından da belirli gerekçeler dahilinde, üyelik iptal işleminin yapılması söz konusu olacaktır.

Matbet Üyeliğimi İptal Edebilir miyim?

Arzu etmeniz durumunda, ne zaman isterseniz, müşteri hizmetleri ile görüşmek suretiyle üyelik iptal işlemini yapabilirsiniz. Üyelik iptali konusunda müşteri hizmetlerine başvuru yaptığınızda, gerekçe belirtme zorunluluğu dahi bulunmayacaktır. Bu işlemi yapabilmeniz için, hesabım bölümünü kullanamazsınız. Bu işlemi yapabilmeniz için müşteri hizmetleri temsilcisi ile görüşme gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Bireysel olarak yapacağınız üyelik iptal işlemi neticesinde, yeniden aynı bilgiler kapsamında hesap açma şansının bulunmadığını unutmamalı, buna göre hareket etmelisiniz.

Matbet Sitesi Üyeliğimi Neden İptal Eder?

Site kaynaklı üyelik iptal işleminde elbette belirli gerekçeler bulunmaktadır. Bu gerekçelerin arasında, ön plana çıkan 18 yaş sınırı ile birden fazla hesap açılmasıdır. Müşteri hizmetleri tarafından bu iki konuda herhangi bir şüpheli durum olduğu ortaya çıkar ise, kullanıcılara bildirim gönderilecek ve ispatlayıcı nitelikteki belgeleri göndermeleri talep edilecektir. Eğer kullanıcılar belge gönderim işlemini gerçekleştirmez iseler, bu durumda önce hesap askıya alma ve dondurma, arkasından üyelik iptal işleminin gündeme gelmesi söz konusu olacaktır. Bu yüzden tavsiye edilen uygulama, gerçek hesap açılması ve talep edilmesi durumunda, hesapları ispatlayıcı nitelikteki belgelerin ya da bilgilerin müşteri hizmetlerine gönderilmesi olacaktır. Matbet giriş sorunu yaşanmadan üyelik alınabilmektedir.

Matbet Üyeliği İptal Ederse Ödeme Yapacak mı?

Üyelik iptal işleminin, Matbet üyelik iptali işleminin gündeme gelmesi ile birlikte, kullanıcılar tarafından yapılan üyelik iptal işleminde ödemeler elbette yapılacaktır. Ödeme anlayışının içerisinde, yatırılan para ve kazanılan para ile birlikte, elde edilen ve çevrim işlemi yapılıp, gerçek para şekline dönüştürülen promosyonlar bulunmaktadır. Matbet müşteri hizmetleri tarafından bahis kuralları, oyun kuralları, genel kullanım koşulları dışında yapılan işlemler nedeniyle üyelik iptali gündeme getirilir ise, böyle bir durumda mutlaka belge talep edilecek ve kullanıcılar kendini ispatlamazlar ise, bu durumda ana para ödenecek ancak kazanılan paralar hakkında yaptırım kararının gündeme gelme ihtimali bulunacaktır. Bu yüzden dikkatli davranılması tavsiye edilmektedir. Kural dışında hareket edilmemesi tavsiye edilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.